logo

Novosti

15. SVETI NIKOLA 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB DUGA RESA MJESTO I VRIJEME: DUGA RESA, 02. 12. 2017. SELEKCIJE: KADETI I ML. KADETI TRENERI: Anton […]

...više
JASTREB OPEN 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB JASTREB MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 26. 11. 2017. SELEKCIJE: VRTIĆANCI I ML. KADETI TRENERI: Anton Maras I […]

...više
ILYO CUP 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB ILYO MJESTO I VRIJEME: SLOVAČKA – KOŠICE, 19. 11. 2017. SELEKCIJE: KADETI I ML. KADETI TRENERI: Anton […]

...više

11. PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPANIJE 20. 05. 2017. RUGVICA

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB RUGVICA
MJESTO I VRIJEME: RUGVICA, 20. 05. 2017.
SELEKCIJE: Kadeti, Juniorki i Seniori
TRENERI: A. Maras, D. Bičak, Mirna Šapina, M. Šaravanja,
A . Hrdan, D. Maras i S. Maras
OSVOJENA ODLIČJA: 10 zlata, 13 srebra i 11 bronci
BROJ NATJECATELJA: 214 natjecatelja
BROJ ZEMALJA : 15 klubova
EKIPNIO: SVEUKUPNO 1 MJESTO

20. 05. 2017 godine TSZŽ i TKD KLUB RUGVICA, uspješno su organizirli 11. PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPANIJE koje se održalo u konkurenciji kadeta, juniora i seniora.
Na prvenstvo se prijavilo 15 klubova sa 133 natjecatelja u borbama i 81 u tehnici-formama.

TKD KLUB “RUGVICA” nastupio je sa 23 natjecatelja u borbama i 9 natjecatelja u tehnici i osvojili su 34 medalja od čega 10 zlatnih, 8 srebrenih i 4 brončanih medalja u borbama te 5 srebrnih i 7 brončanih medalja u tehnici – formama.

U sveukupnom poretku TKD RUGVICA zauzeo je 1 mjesto.
Ukupno seniori/ke – 1 mjesto
Ukupno juniori/ke – 2 mjesto
Ukupno kadeti/ke – 1 mjesto
Ukupno mlađi kadeti/ke – 2 mjesto
Ukupno tehnika-forme – 2 mjesto

U pojedinačnim nastupima medalje su osvojili:

BORBE:
– Marija Pavić – 1. MJ. – 67 kg
– Ivan Šapina – 1. MJ. – 87 kg
– Dominik Bičak – 1. MJ. – 74 kg
– Antonia Krajnović – 1. MJ. – 59 kg
– Ivo Vernik – 1. MJ. – 37 kg
– Mia Vernik – 1. MJ. – 30 kg
– Ivan Matić – 1. MJ. – 45 kg
– Nikola Ugarković – 1. MJ. – 49 kg
– Laura Suljkanović – 1. MJ. – 39 kg
– Dario Vincek – 1. MJ. – 33 kg
– Mate Šaravanja – 2. MJ. – 74 kg
– Mario Zekić – 2. MJ. – 87 kg
– Toni Dujić – 2. MJ. – 45 kg
– Lucija Nesnidal – 2. MJ. – 44 kg
– Dora Jazvić – 2. MJ. – 37 kg
– Mirna Šapina – 2. MJ. – 67 kg
– Elena Piljić – 2. MJ. + 51 kg
– Marino Matić – 2. MJ. – 27 kg
– Antonio Hrdan – 3. MJ. – 87 kg
– Laura Poslon – 3. MJ. – 27 kg
– Fran Šimunović – 3. MJ. – 24 kg
– Leon Coha – 3. MJ. – 30 kg

THNIKA:
– Marino Matić – 2. MJ.
– Dominik Bičak – 2. MJ.
– Ivo Vernik – 2. MJ.
– Tim – Matić- Ugarković- Dujić – 2. MJ.
– Par – Jazvić- Dujić – 2. MJ.
– Tim – Jazvić- Nesnidal- Vernik – 3. MJ.
– Par – Nesnidal- Ugarković – 3. MJ.
– Par – Vernik – Vernik – 3. MJ.
– Dora Jazvić – 3. MJ.
– Toni Dujić – 3. MJ.
– Ivan Matić – 3. MJ.
– Nikola Ugarković – 3. MJ.

U sastavu ekipe još je bila Vanesa Suljkanović