logo

Novosti

12. KONDOR OPEN 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB KONDOR ZAGREB MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 07. 10. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Ml. Kadeti I Kadeti TRENERI: Dominik […]

...više
4. KOLO LIMAČ LIGE

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB DUBRAVA MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 01. 10. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Ml. Kadeti TRENERI: Anton Maras OSVOJENA ODLIČJA: […]

...više
1. OMEGA KUP BJELOVARA 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB OMEGA BJELOVAR MJESTO I VRIJEME: BJELOVAR, 30. 09. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Ml. Kadeti I Kadeti TRENERI: Dominik […]

...više

12. KONDOR OPEN 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB KONDOR ZAGREB MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 07. 10. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Ml. Kadeti I Kadeti TRENERI: Dominik […]

...više

4. KOLO LIMAČ LIGE

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB DUBRAVA MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 01. 10. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Ml. Kadeti TRENERI: Anton Maras OSVOJENA ODLIČJA: […]

...više

1. OMEGA KUP BJELOVARA 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB OMEGA BJELOVAR MJESTO I VRIJEME: BJELOVAR, 30. 09. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Ml. Kadeti I Kadeti TRENERI: Dominik […]

...više

1. DUGO SELO OPEN 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB DUGO SELO MJESTO I VRIJEME: DUGO SELO, 17. 09. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Ml. Kadeti I Kadeti TRENERI: […]

...više

KADETSKO I JUNIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB ZADAR MJESTO I VRIJEME: ZADAR, 24. 06. 2017. SELEKCIJE: JUNIORI I KADETI TRENERI: Anton Maras OSVOJENA ODLIČJA: […]

...više

LJETNI LIMAČ KUP 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB JASTREB MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 04. 06. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci i Mlađi kadeti TRENERI: Mirna Šapina OSVOJENA […]

...više

AUSTRIAN OPEN 2017 G-1

Održan je u INNSBRUCK –AUSTRIA, 03-04. 06. 2017. godine u organizaciji TAEKWONDO SAVEZA AUSTRIE Na natjecanje odazvalo 1019 natjecatelja, 257 […]

...više

KARLOVAC OPEN 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB KARLOVAC MJESTO I VRIJEME: KARLOVAC, 27. 05. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci i Mlađi kadeti TRENERI: Anton Maras OSVOJENA […]

...više

11. PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPANIJE 20. 05. 2017. RUGVICA

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB RUGVICA MJESTO I VRIJEME: RUGVICA, 20. 05. 2017. SELEKCIJE: Kadeti, Juniorki i Seniori TRENERI: A. Maras, D. […]

...više

SUSEDGRAD-SOKOL POKAL 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB SUSEDGRAD SOKOL MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 13. 05. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Juniorke TRENERI: Anton Maras i Sandro […]

...više

    Starije >>