logo

Novosti

11. PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPANIJE 20. 05. 2017. RUGVICA

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB RUGVICA MJESTO I VRIJEME: RUGVICA, 20. 05. 2017. SELEKCIJE: Kadeti, Juniorki i Seniori TRENERI: A. Maras, D. […]

...više
SUSEDGRAD-SOKOL POKAL 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB SUSEDGRAD SOKOL MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 13. 05. 2017. SELEKCIJE: Vrtićanci- Juniorke TRENERI: Anton Maras i Sandro […]

...više
TAEKWONDO MALA OLIMPIJADA 2017

ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB DERVENTA MJESTO I VRIJEME: DERVENTA, 22. 04. 2017. SELEKCIJE: Mlađi kadeti i kadeti TRENERI: Anton Maras OSVOJENA […]

...više

M2 2013

plakat M-2 301309. 02. 2013 godine TKD KLUB RUGVICA u Vrbovcu  u suradnji sa TC «MARAS» iz Zagreba, a pod pokroviteljstvom OPĆINE RUGVICA, ZAGREBAČKE ŽUPANIJE I ZAJEDNICE SPORTSKIH UDRUGA, SAVEZA ZAGREBAČKE  ŽUPANIJE I ZAJEDNICE SPORTSKIH UDRUGA RUGVICE,  uspješno je organizirao 11. međunarodni turnir M-2 koji se održao u konkurenciji kadeta, juniora, seniora i kick.

Pored pehara za 3 prvoplasirane ekipe i medalja u pojedinačnoj konkurenciji, organizator je osigurao uz pomoć sponzora i novčanu nagradu koju su podijelili tri prvoplasirane ekipe u ukupnom poretku kadeta, juniora i seniora te seniori za 1, 2 i 3 mjesto u pojedinačnoj konkurenciji.

Na turniru je sudjelovalo 65 klubova iz 10 država ( Njemačka, Austria, Italija, Slovenija, Srbija, BiH, Mađarska, Slovačka, Bugarska i Hrvatska ) sa 508 natjecatelja u borbama i 54 u kicku.

Od  65 klubova-ekipa koji su nastupili na turniru 22 ekipe bile su izvan Hrvatske sa 161 natjecateljem. Među učesnicima turnira nastupili su selekcija Mađarske i  Slovački taekwondo tim.

Na svečanom otvorenju bio je nazočan izaslanik Zagrebačke Županije Zlatko Herček, predstavnik Taekwondo Saveza Zagrebačke Županije, delegat HTS-a  Boris Makarun, gradonačelnik Vrbovca Vladimir Bregović, predsjednik ZSK Rugvice Robert Munđer  i načelnik Rugvice Ivan Remenar.
Natjecanje je otvorio izaslanik Zagrebačke županije Zlatko Herček.
U sveukupnom poretku jedanesto mjesto pripalo je Taekwondo Klubu Rugvica.

TKD KLUB “RUGVICA” koji je nastupio sa 17 natjecatelja u borbama i 21 u kicku.  Klub je osvojio 26 medalja od čega 8 zlatne, 10 srebrenih i 8 brončanih.

U pojedinačnim nastupima medalje su osvojili:

BORBE:

– Leon Smrečki                   – 1. MJ.           –  51 kg

– Mirna    Šapina                 – 2. MJ.           –  67 kg

– Ivan Šapina                       – 2. MJ.           –  57 kg 

– Tena Vrh                           – 2. MJ.           –  68 kg

– Ivica Dujak                        – 2. MJ.           +  65 kg

– Antonio Hrdan                 – 3. MJ.           –  80 kg

MihaelJelečević              – 3. MJ.           –  74 kg

           

KICK

Frane Milić                        – 1. MJ.          

– Ivano Hladnik                   – 1. MJ.

– Martina Pršlja                   – 1. MJ.          

– Katarina Jurišić               – 1. MJ.          

– Matej Jurišić                     – 1. MJ.          

– Dominik Mršić                  – 1. MJ.          

– Toni Dujić                         – 1. MJ.          

– Ivan Matić                          – 2. MJ.                     

– Jakov Pavić                      – 2. MJ.          

– Dora Jazvić                       – 2. MJ.

– Matej Pršlja                       – 2. MJ.          

– David Gradinščak           – 2. MJ.          

– Roberto Sičanica              – 3. MJ.          

– Lucija Nesnidal                – 3. MJ.          

– Blaženka Mihalj               – 3. MJ.          

– Ilijana Križić                      – 3. MJ.          

– Antonio Ešegović           – 3. MJ.

– Leon Mršić                       – 3. MJ.            

          

Sveukupni poredak:

1. mjesto Taekwondo Klubu Jastreb
2. mjesto Taekwondo Klubu Dubrava
3. mjesto Taekwondo Team Hungary
4. mjesto Slovakia Team
5. mjesto Taekwondo Klubu Pantera
6. mjesto Taekwondo Klubu Dragon
7. mjesto Taekwondo Klubu Casper
8. mjesto Taekwondo Klubu Fox
9. mjesto Taekwondo klub Orka As
10. mjesto Taekwondo Klubu Zaprešić

Sveukupno Kik:

1. mjesto Taekwondo klub Rugvica
2. mjesto TaekwondoKlubu Ogulin
3. mjesto TaekwondoKlubu Martingrad