Novosti
ORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB ZAPREŠIĆ MJESTO I VRIJEME: ZAGREB, 14. 04. 2018. SELEKCIJE: KADETI, ML. KADETI TRENERI: Anton Maras OSVOJENA ODLIČJA: […]
...višeORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB DERVENTA MJESTO I VRIJEME: DERVENTA, 14. 04. 2018. SELEKCIJE: KADETI, TRENERI: Anton Maras OSVOJENA ODLIČJA: 1 zlato, […]
...višeORGANIZATOR: TAEKVONDO KLUB RUGVICA MJESTO I VRIJEME: RUGVICA, 24. 03. 2018. SELEKCIJE: SENIORI I SENIORKE, TRENERI: Anton Maras OSVOJENA ODLIČJA: […]
...više2019 POZIV / INVITATION
6. PRVENSTVO ZG ŽUPANIJE 11.03.2012.
Održano je u Zaprešiću 11. 03. 2012. godine u organizaciji Taekwondo kluba Bistra, Bistra. Na natjecanje odazvalo se 12 klubova sa 108 natjecatelja u borbama i 77 natjecatelja u formama.
Na natjecanju nastupili su slijedeći klubovi:
Rugvica – Rugvica
Plamen – Pušća
Vrbovec – Vrbovec
Zaprešić – Zaprešić
Velika Gorica – Velika Gorica
Zelingrad – Zelina
Dugo Selo – Dugo Selo
Martingrad – Dugo Selo
Likos – Zaprešić
Bistra – Bistra
Jakovlje – Jakovlje
Sutla Šenkovec – Šenkovec
EKIPNI PLASMAN
U konkurenciji – kadeti:
1.mj. TKD «RUGVICA », RUGVICA
2.mj. TKD «ZAPREŠIĆ», ZAPREŠIĆ
3 mj. TKD «PLAMEN», PUŠĆA
U konkurenciji – kadetkinje:
1.mj. TKD «ZAPREŠIĆ», ZAPREŠIĆ
2.mj. TKD «BISTRA», BISTRA
3 mj. TKD «RUGVICA », RUGVICA
Sveukupno kadeti/nje:
1.mj. TKD «ZAPREŠIĆ» , ZAPREŠIĆ
2.mj. TKD «RUGVICA », RUGVICA
3 mj. TKD «PLAMEN», PUŠĆA
U konkurenciji – juniori:
1.mj. TKD «RUGVICA », RUGVICA
2.mj. TKD «ZAPREŠIĆ», ZAPREŠIĆ
3 mj. TKD «SUTLA ŠENKOVEC», ŠENKOVEC
U konkurenciji – juniorke:
1.mj. TKD «ZAPREŠIĆ» ZAPREŠIĆ
2.mj. TKD «VELIKA GORICA » V. GORICA
3 mj. TKD «VRBOVEC» VRBOVEC
Sveukupno juniori/ke:
1.mj. TKD «ZAPREŠIĆ» ZAPREŠIĆ
2.mj. TKD «RUGVICA » RUGVICA
3 mj. TKD «VELIKA GORICA» V. GORICA
U konkurenciji – seniori:
1.mj. TKD «RUGVICA » RUGVICA
2.mj. TKD «DUGO SELO» DUGO SELO
3 mj. TKD «ZAPREŠIĆ» ZAPREŠIĆ
U konkurenciji – seniorke:
1.mj. TKD «ZAPREŠIĆ» ZAPREŠIĆ
3 mj. TKD «RUGVICA » RUGVICA
2.mj. TKD «DUGO SELO» DUGO SELO
Sveukupno seniori/ke:
1.mj. TKD «ZAPREŠIĆ» ZAPREŠIĆ
3 mj. TKD «RUGVICA » RUGVICA
2.mj. TKD «DUGO SELO» DUGO SELO
SVEUKUPNO:
1.mj. TKD «ZAPREŠIĆ» ZAPREŠIĆ
2.mj. TKD «RUGVICA » RUGVICA
3 mj. TKD «DUGO SELO» DUGO SELO
4.mj. TKD «BISTRA» BISTRA
5.mj. TKD «PLAMEN » PUŠĆA
6 mj. TKD «JAKOVLJE» JAKOVLJE
7.mj. TKD «LIKOS» ZAPREŠIĆ
8.mj. TKD «VELIKA GORICA» V. GORICA
9.mj. TKD «SUTLA ŠENKOVEC» ŠENKOVEC
10.mj. TKD « VRBOVEC » VRBOVEC
11.mj. TKD «MARTINGRAD» D. SELO
12.mj. TKD «ZELINGRAD» ZELINA
POJEDINAČNI OSVAJAČI MEDALJA – RUGVICA:
BORBE KADETI/NJE:
– Mate Šaravanja – 1. MJ. – 49 kg – Rugvica
– Ana Šaravanja – 1. MJ. – 44 kg – Rugvica
– Patrik Jaković – 1. MJ. – 37 kg – Rugvica
– Ivan Šapina – 1. MJ. – 53 kg – Rugvica
– Dominik Bradić – 1. MJ. – 45 kg – Rugvica
– Mario Zekić – 1. MJ. – 61 kg – Rugvica
– Leon Smrečki – 3. MJ. – 49 kg – Rugvica
– Blanka Kokić – 3. MJ. – 37 kg – Rugvica
BORBE JUNIORI/KE:
– Dragan Kerošević – 1. MJ. – 55 kg – Rugvica
– Karlo Perišić – 2. MJ. – 55 kg – Rugvica
– David Pušić – 3. MJ. – 68 kg – Rugvica
BORBE SENIORI/KE:
– Tomislav Jenić – 1. MJ. – 63 kg – Rugvica
– Mirna Šapina – 1. MJ. – 62 kg – Rugvica
– Branimir Jenić – 2. MJ. – 68 kg – Rugvica
– Dubravko Maras – 2. MJ. – 63 kg – Rugvica
– Mihael Jelečević – 2. MJ. – 74 kg – Rugvica
– Dominik Bićak – 3. MJ. – 63 kg – Rugvica
– Anita Klasan – 3. MJ. – 67 kg – Rugvica
FORME:
SVEUKUPNO:
1.mj. TKD «ZAPREŠIĆ» ZAPREŠIĆ
2.mj. TKD «JAKOVLJE» JAKOVLJE
3 mj. TKD «RUGVICA » RUGVICA
POJEDINAČNI OSVAJAČI MEDALJA:
– Dragan Kerošević – 1. MJ. – Rugvica
– Ana Šaravanja – 2. MJ. – Rugvica
– Dominik Samara – 2. MJ. – Rugvica
– Antonio Mamić – 3. MJ. – Rugvica
– Filip Pavić – 5. MJ. – Rugvica